Strona główna

Witamy na stronach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olsztynie im. Kornela Makuszyńskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą skierowaną do uczniów oraz rodziców

 

!!! Informujemy, że w związku z trwającymi robotami drogowymi na odcinku przy ul. Piłsudskiego 42 dojazd oraz dojście do szkoły są utrudnione. Dojazd i dojście do budynku możliwy jest od strony ul. Dworcowej. Zgodnie z postępem prac organizacja ruchu jest modyfikowana w zależności od istniejących potrzeb. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo podczas poruszania się w okolicach budowy!!!

 

 

Dni rodziny – PDF

 


Organizacja nauki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
do 14.05.2021r.

Szkoła Podstawowa nr 8
Uczniowie klasy I-III realizują zajęcia stacjonarnie.

Uczniowie klasy IV i V w poniedziałek, wtorek, środę realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w czwartek i piątek realizują zajęcia stacjonarnie.

Uczniowie klasy VIa i VIb w poniedziałek, wtorek i piątek realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w środę i czwartek zajęcia stacjonarnie.

Uczniowie klasy VII i VIII w poniedziałek i wtorek realizują zajęcia stacjonarnie, w środę, czwartek i piątek zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6
Uczniowie klasy I w poniedziałek, wtorek i piątek realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w środę i czwartek realizują zajęcia stacjonarnie.

Uczniowie klasy IIa i IIb w poniedziałek, wtorek realizują zajęcia stacjonarnie – praktyczna nauka zawodu, w środę czwartek i piątek realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Uczniowie klasy III w poniedziałek i wtorek realizują zajęcia stacjonarnie – praktyczna nauka zawodu, w środę czwartek i piątek realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.